یک میله 6063-T5 که در حدود 480 درجه سانتیگراد اکسترود شده و در هوای ساکن سرد می شود، به قدرت تسلیم نزدیک به 145 مگاپاسکال می رسد در حالی که وزن آن تنها 2.70 گرم بر سانتی متر مکعب است که حدود یک سوم چگالی فولاد است. این دو عدد بیشتر تصمیمات را در پروژه های قاب بندی صنعتی که پایه های ماشین آلات، نگهبانی، ایستگاه های کاری و سازه های نوار نقاله را پوشش می دهند، توضیح می دهند. با این حال، خواص آلیاژ آلومینیوم هرگز یک عدد واحد در یک دیتاشیت نیست. آنها مجموعه ای از معاوضه ها بین استحکام، وزن، مقاومت در برابر خوردگی، رسانایی و قابلیت ساخت هستند و تعادل اشتباه به سرعت به عنوان یک قاب که تحت بار منحرف می شود یا سطحی که در یک کارگاه مرطوب لکه می شود نشان می دهد. در شرکت فناوری صنعت آلومینیوم شانگهای Huishuo، مکالمات انتخاب پروفیل از این ویژگی ها شروع می شود، زیرا آلیاژ و مزاج انتخاب شده در مرحله قالب، همه چیزهای زیر را تعیین می کند: گزینه های ضخامت دیوار، کلاس بار، کیفیت پایان، و هزینه نهایی. این راهنما ویژگیهای مهم را مشخص میکند، خانوادههای آلیاژی رایج را با ارقام واقعی مقایسه میکند، و آن ارقام را به یک چک لیست سفارشی عملی تبدیل میکند.
خواص آلیاژ آلومینیوم ویژگی های قابل اندازه گیری یک آلیاژ معین از جمله چگالی، استحکام، مقاومت در برابر خوردگی، رسانایی و کارایی است که تعیین می کند که آیا در یک کاربرد خاص زنده بماند یا خیر.
آلومینیوم خالص نرم و انعطاف پذیر است و برای فویل و کابل هادی ایده آل است اما برای یک قاب تحمل بار تقریباً بی فایده است. آلیاژسازی آن را تغییر می دهد. افزودنهای کنترلشده منیزیم، سیلیکون، مس، منگنز یا روی، همراه با عملیات مناسب و عملیات حرارتی، استحکام کششی نهایی را از تقریباً 90 مگاپاسکال در خلوص تجاری 1100 به حدود 570 مگاپاسکال در 7075-T6 افزایش میدهد، در حالی که چگالی تقریباً در کل محدوده 2.70 گرم در سانتیمتر باقی میماند.
برای قاب بندی T-slot صنعتی، تصمیم عملی به 6063 برای پروفیل های استاندارد و 6061 می رسد که در آن بارهای بالاتر یا ماشینکاری CNC سنگین درگیر است.
نام چهار رقمی عنصر آلیاژی اصلی را اعلام می کند: 1xxx خلوص تجاری، 2xxx مس، 3xxx منگنز، 5xxx منیزیم، 6xxx منیزیم به اضافه سیلیکون، و 7xxx روی است. هر خانواده قابلیت اکسترودپذیری را در برابر استحکام به روشی قابل پیش بینی معامله می کند و جدول زیر مقادیر معمول دمای اتاق را جمع آوری می کند.
| آلیاژ و مزاج | عناصر آلیاژی اصلی | استحکام کششی | قدرت تسلیم | تراکم | استفاده معمولی |
| 1100-O | حداقل 99.0 درصد Al | 90 تا 130 مگاپاسکال | 35 مگاپاسکال | 2.71 گرم بر سانتی متر مکعب | تجهیزات فویل، شیمیایی و غذایی |
| 5052-H32 | 2.5 درصد Mg | 230 مگاپاسکال | 195 مگاپاسکال | 2.68 گرم بر سانتی متر مکعب | قطعات ورق فلزی، دریایی و حمل و نقل |
| 6063-T5 | Mg 0.45 تا 0.9، Si 0.2 تا 0.6 | 185 مگاپاسکال | 145 مگاپاسکال | 2.70 گرم بر سانتی متر مکعب | پروفیل های اسلات T، قاب بندی معماری |
| 6061-T6 | Mg 0.8 تا 1.2، Si 0.4 تا 0.8 | 310 مگاپاسکال | 270 مگاپاسکال | 2.70 گرم بر سانتی متر مکعب | قطعات ساختاری، قطعات ماشینکاری CNC |
| 7075-T6 | روی 5.1 تا 6.1، Mg 2.1 تا 2.9، Cu 1.2 تا 2.0 | 570 مگاپاسکال | 500 مگاپاسکال | 2.81 گرم بر سانتی متر مکعب | ابزارآلات هوافضا و پر استرس |
هنگامی که یک پروژه بین این دو موتور سری 6 قرار می گیرد، عوامل تعیین کننده پاسخ پرس-کونچ و حجم ماشینکاری هستند. ما آنها را با جزئیات در مورد خود مقایسه می کنیم راهنمای انتخاب فنی 6061 در مقابل 6063 .
خانواده 6xxx بر اکستروژن صنعتی غالب است، زیرا منیزیم و سیلیکون Mg2Si را تشکیل میدهند که به عملیات حرارتی پاسخ میدهند، بنابراین آلیاژ استحکام واقعی پیدا میکند در حالی که به اندازهای نرم باقی میماند تا قالبهای پیچیده را در دمای 450 تا 500 درجه سانتیگراد فشار دهد.
این فلز قالب را نرم میکند و آنچه در چند ساعت آینده اتفاق میافتد، خواص نهایی آلیاژ آلومینیوم را تعیین میکند. در حالت T5، پروفیل در پرس با هوای اجباری خنک می شود و سپس پیر می شود، که اعوجاج را در اعضای بلند و باریک قاب نگه می دارد. در حالت T6، پروفیل در دمای 180 درجه سانتیگراد، آب را خاموش می کند و به طور مصنوعی پیر می شود، که استحکام را افزایش می دهد، اما در عین حال استرس باقیمانده بیشتری را درگیر می کند، که یک نکته واقعی برای دیوارهای نازک است.
به همین دلیل است که محدوده استاندارد پروفیل های اکستروژن آلومینیوم صنعتی از یک آسیاب تخصصی تقریبا به طور کامل بر روی 6063 ساخته شده است، با 6061 برای اعضای ساختاری سنگین و صفحات ماشینکاری CNC.
هنگامی که آلیاژ و حرارت ثابت شدند، ضخامت دیواره و اندازه سری به اهرم های عملی برای تنظیم ظرفیت بار، سفتی و هزینه تبدیل می شوند.
دو پروفیل 4040 با ابعاد بیرونی یکسان می توانند بیش از 60 درصد از نظر ضخامت دیوار متفاوت باشند، از یک دیوار اقتصادی 2.0 میلی متر تا یک دیوار با مقاومت بالا 3.2 میلی متر. انحراف توسط لحظه اینرسی سطح مقطع کنترل می شود، بنابراین دیواره ضخیم تر تراز را به میزان قابل توجهی تحت همان بار نگه می دارد.
پروفیل آلومینیومی HS-8-4040F اقتصادی 4040 T-Slot با دیوار 2.0 میلی متری این پروفیل مقرون به صرفه با سطح مقطع 40x40 میلی متر، دیوار 2.0 میلی متر و شکاف 8.2 میلی متری مناسب سازه های حساس به هزینه است. این در تضاد با انواع دیوار ضخیم 4040 است که در این نزدیکی بحث شده است، و گزینه ای مقرون به صرفه برای قاب های سبک ارائه می دهد. مشاهده محصول →
نمایه HS-8-4040D 4040 با استحکام بالا با دیواره ضخیم 3.2 میلی متر این پروفیل 4040 با دیواره 3.2 میلی متری 1.88 کیلوگرم بر متر وزن دارد و در برابر انحراف تحت بارهای سنگین مقاومت می کند، که به طور مستقیم مزیت دیواره ضخیم تر را که در بالا توضیح داده شد نشان می دهد. طراحی بدون سوراخ آن امکان حفاری انعطاف پذیر را برای قاب های سنگین سفارشی می دهد. مشاهده محصول → عرض شکاف نیز مهم است: یک شکاف با عرض 10.2 میلیمتر مهرهها و پیچهای سنگینتری نسبت به شکافهای 6 میلیمتری حمل میکند، به همین دلیل است که پروفیلهای سری 45 و 50 بیشتر سازههای با دهانه بزرگ و بسیار سنگین را ثابت میکنند. در انتهای دیگر ترازو، آزمایشگاهها و محفظههای سبک وزن و حمل و نقل تمیز را بر ظرفیت خام اولویت میدهند، جایی که انواع دیوار نازک 3030 جایگاه خود را به دست میآورند.
HS-8-3030QL HS-8-3030QL 3030 T-Slot Profile برای سازه های آزمایشگاهی این پروفیل 30×30 میلیمتری با وزن 0.58 کیلوگرم در متر با دیوار 1.4 میلیمتری، با کاربردهای آزمایشگاهی سبک و محفظهای که در نزدیکی ذکر شدهاند، مناسب است، جایی که صرفهجویی در وزن و جابجایی تمیز بیش از حداکثر ظرفیت بار است. مشاهده محصول → ویژگی های سرفصل عبارتند از چگالی کم در حدود 2.70 گرم بر سانتی متر مکعب، استحکام کششی بین 90 تا 570 مگاپاسکال بسته به سری و مزاج، مقاومت در برابر خوردگی قوی ناشی از فیلم اکسیدی خود ترمیم شونده، هدایت حرارتی و الکتریکی بالا، و قابلیت اکسترودپذیری و ماشین کاری عالی.
6063 در حالت T5 یا T6 پیش فرض صنعت است زیرا به طور تمیز در شکاف های نازک و دقیق اکسترود می شود و به طور یکنواخت آنودایز می شود. 6061-T6 برای قاب های با بار بالا و قطعاتی که نیاز به ماشینکاری CNC قابل توجهی دارند، انتخابی است که به مرحله بالا می رود.
هر دو به صورت یک اکستروژن شروع می شوند. T5 در پرس با هوا خنک می شود و پیر می شود و به مقاومت کششی 185 مگاپاسکال می رسد، در حالی که T6 با آب خاموش شده و به طور مصنوعی پیر می شود و به حدود 240 مگاپاسکال می رسد. ریسک اعوجاج با T6 در مقاطع نازک کمی بالاتر است.
خیر. آنودایز کردن سطح را به یک لایه اکسیدی 5 تا 25 میکرومتری تبدیل می کند که مقاومت در برابر خوردگی و سختی سطح را بهبود می بخشد، اما استحکام حجیم پروفیل را تغییر نمی دهد.